Pavol Huďa
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 044 11 Skároš
- Na trhu od
- 15. júla 2008
- IČO
- 44 234 597
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Podnikanie v číslach
- 18
- rokov na trhu
- 2008
- rok vzniku
- 9
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Pavol Huďa
Pavol Huďa – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Skároš. Podniká od 15. júla 2008.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 9 položiek, napríklad zámočníctvo, prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Pavol Huďa
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 44 234 597
- Dátum vzniku
- 15. júla 2008
- Miesto podnikania
- 044 11 Skároš
- Živnostenský register
- Okresný úrad Košice-okolie, vložka č. 830-13412
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Pavol Huďa zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.
-
Zámočníctvo
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
-
Vedenie účtovníctva
-
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
- Zámočníctvo
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Vedenie účtovníctva
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Pavol Huďa?
Miesto podnikania je v obci 044 11 Skároš.
Čím sa Pavol Huďa zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: zámočníctvo; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t….
Aké je IČO – Pavol Huďa?
IČO je 44 234 597.
Odkedy podniká Pavol Huďa?
Podnikanie začalo 15. júla 2008. Na trhu pôsobí 18 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.